DOČEK VK CAVTAT: ”Ljudi moji, prvi put u povijesti imamo prvake Hrvatske!”

Brojni Konavljani dočekali su u nedjelju na Trgu dr. Franja Tuđmana ‘male’ vaterpoliste VK Cavtat koji su pobjedom nad korčulanskim KPK-om osvojili naslov prvaka Hrvatske!
Naime vaterpolisti Cavtat uzrast nade, rođeni 2010. godine i mlađi nakon drame s petercima nadigrali su u finalu momčad KPK i tako prvi put u povijesti donijeli naslov državnog prvaka u Cavtat. Slavlje je tim veće što VK Cavtat ove godine obilježava 50 godina postojanja.

Uz pjesmu, bakljadu i prigodni program dočekani su danas u Cavtatu, a čestitkama igračima, trenerima Pavu Puliću i Andiju Drobcu, trenerici Matiani Staničić te cjelokupnoj Upravi kluba na čelu sa Zoranom Čagljem, priključio se i načelnik Lasić.
”Ljudi moji, prvi put u povijesti imamo prvake. Zaslužili su veliki pljesak!”, kratak i jasan je bio dobro raspoloženi načelnik Lasić.
Vrijedi istaknuti i kako je za najboljeg vrata prvenstva proglašen upravo golman VK Cavtat Luka Vezilić.

>>Načelnik Lasić uputio čestitku VK Cavtat na osvajanju naslova prvaka Hrvatske!