VK Cavtat drugi put u dvije godine prvak Hrvatske; Načelnik Lasić: Nema riječi kojima mogu izraziti moj ponos danas

Nade VK Cavtat pobjedili su u finalu Prvenstva Hrvatske u Splitu protiv zagrebačke Mladosti i s rezultatom 9:7 ponosno stali na vrh postolja. Drugi put u dvije godine momci pod vodstvom Pava Pulića osvojili su naslov državnog prvaka.
Put do finala nije bio nimalo lagana, a u polufinalu su u tvrdoj utakmici podijeli KPK.
Naša djeca u uzrastu Nade (2011. godište i mlađe) pod vodstvom trenera Pava Pulića imaju i najbolju statistiku u obranama, kao i šutevima na gol na cijelom turniru.
Ova statistika je tim značajnija jer je za najboljeg igrača turnira proglašen je Luka Botić dok je najbolji golman prvenstva Petar Vezilić!

”Nema riječi kojima mogu izraziti moj ponos danas. Dva puta u dvije godine prvaci Hrvatske pokazuje da smo u pravom smislu riječi jedna vaterpolska velesila. U leđa i medalju vam gledaju klubovi s puno više dostupnih sredstava, ali talent, volja i ljubav za sportom teško se mogu nadmašiti”, čestitao je VK Cavtat načelnik Općine Konavle Božo Lasić.

 

NAKON PROŠLOGODIŠNJEG NASLOVA PRVAKA Nade VK Cavtat u 12 sati (ponovno) igraju finale prvenstva Hrvatske!