Načelnik Lasić primio učenike 7. i 8. razreda OŠ Cavtat – školske državne prvake u futsalu

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić primio je u četvrtak u Cavtatu učenike 7. i 8. razreda OŠ Cavtat koji su u Poreču na državnom prvenstvu u futsalu u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza osvojili zlatnu medalju!

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić uputio je čestitke svim učenicima kao i trenerima Zlatku Ragužu i Borisu Obradoviću rekavši kako ga posebno vesele sportski uspjesi mladih generacija jer pokazuju kontinuiran i predan rad, trud i zalaganje u pravom smjeru.

Podsjetimo, momci su odigrali dvije utakmice u grupi, protiv OŠ Otočac 3:2, zatim Čazme 3:0! U četvrtfinalu su svladali OŠ Ivanec 3:0, a napeto polufinale protiv Šibenčana je nakon rezultata 2:2 otišlo ipak na našu stranu u penalima.

Finalna utakmica igrana je protiv ekipe iz Donje Stubice 2:1!

Ekipa je nastupila u sastavu: Ante Krilanovic, Marino Dučić, Ivano Kutlić, Marin Miličić, Toni Novak, Juraj Novaković, Mattias Zammit, Valenko Nikolovski, Hrvoje Stjepović! Najboljim igračem prvenstva proglašen je Ivano Kutlić.

>>Učenici OŠ Cavtat državni prvaci u futsalu!