Objavljen natječaj za učeničke i studentske stipendije Zaklade ”Otac Ivan Fiorović”

Zaklada ”Otac Ivan Fiorović” raspisala je natječaj za stipendije za učenike i studente koji dolaze iz obitelji slabijeg imovnog stanja, kao i nadarene učenike i studente za akademsku godinu 2023./2024. godinu.
Zaklada će dodijeliti šest (6) stipendija učenicima i studentima slabijeg imovnog stanja,z a školsku/akademsku godinu 2023./2024. u iznosu od 200 eura mjesečno i to za učenike i studente koji studiraju odnosno školuju se izvan Dubrovačko-neretvanske županije te u iznosu 150 eura za studente koji studiraju na području Dubrovačko-neretvanske županije. Po istom ključu dodijelit će se i dvije (2) stipendije nadarenim učenicima i studentima

Stipendije će se dodjeljivati u trajanju od 10 mjeseci, počevši od siječnja 2024.godine do (zaključno) listopada 2024.godine. Natječaj i popratnu dokumentaciju možete pronaći na mrežnim stranicama Općine Konavle, navodi se u priopćenju koje potpisuje tajnik Zaklade Mario Curić.

Inače, Zaklada Otac Ivan Fiorović osnovana je u rujnu 2020. godine Odlukom Općinskog vijeća Općine Konavle, a na prijedlog načelnika Boža Lasića. Kroz Zakladu je već realizirano nekoliko hvale vrijednih akcija za osobe slabijeg imovnog stanja na području Konavala.

Svi koji žele pomoći rad udruge svoje priloge mogu uplatiti na račun HPB-a:
IBAN:HR6123900011101205920